مد و فشن

نگاهی به میکاپ های مت گالا ۲۰۱۹

هرساله روی فرش قرمز مت‌گالا شاهد استایل‌ها و میکاپ‌هایی هستیم که در نوع خود جالب و عجیب هستند. هدف در این میکاپ‌ها نمایش هنر میکاپ‌آرتیست و خلق یک میکاپ کاملا فانتزی است. بهتر است از دریچه‌‌ هنر میکاپ و گریم به این میکاپ‌ها نگاه کنیم.

کیم کارداشیان و پیروی از ترندها

نام کیم کارداشیان در چند سال اخیر در لیست زیباترین میکاپ‌های مت گالا قرار گرفته است. بدون اغراق امسال نیز یکی از بهترین کارهای ماریو را شاهد بودیم. ماریو بارها گفته است که مت‌گالا فرش قرمز محبوب سالانه‌ اوست. به همین دلیل حساسیت و ظرافت او در میکاپ کیم به‌خوبی مشخص است. ماریو با پیروی از ترندهای جذاب بهاره در میکاپ، مثل میکاپ خیس و گلاسی و البته درخشان، هماهنگی بسیار حساب‌شده و زیبایی را با لباس کیم به وجود آورده است. لنز فندقی و مژه‌های پر و فانتزی از آیتم‌هایی هستند که در میکاپ سال گذشته نیز تکرار شده بودند.

جی‌جی حدید؛ متفاوت‌تر از همیشه

ارین پرسنز، میکاپ‌آرتیست جهانی برند میبلین برای انجام این میکاپ کار جالبی انجام داده بود و از پرهای موجود در لباس جی‌جی برای میکاپ الهام گرفته بود. مژه‌های اغراق‌آمیز و بلند به شکل پر اصلی‌ترین بخش میکاپ جی‌جی بودند. تمام این میکاپ با لوازم برند میبلین انجام شده است.

کیتی پری؛ لایت‌ترین میکاپ!

هرچند که کیتی پری در مت‌گالا تقریبا هرگز با میکاپ لایت دیده نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد میکاپ‌آرتیست کیتی طراحی بسیار مناسبی برای میکاپ او داشته است. بهتر است برای در تعادل نگه‌داشتن استایل او که لباسی عجیب و ماکسیمال بود، میکاپ کاملا لایتی انتخاب می‌شد که همین اتفاق هم افتاد. او که چهره‌ برند کاور گرل است، این بار هم تمام میکاپش با لوازم همین برند انجام شده بود.

لیدی گاگا و بازگشت به میکاپ فانتزی

مدت‌ها بود که گاگا با میکاپ‌های عادی دیده می‌شد و مت‌گالا فرصتی شد تا گاگای قبلی را دوباره ببینیم! قطعا هیچ‌کسی به جز سارا تنو، میکاپ‌آرتیست توانای برند مارک جکوبز، نمی‌تواند از پس این میکاپ‌های سنگین و پر از جزئیات بربیاید! گذاشتن چندین ردیف مژه چالشی بزرگ و کاری زمان‌بر است، اما با توجه به عکس‌هایی که سارا تنو از میکاپ گاگا منتشر کرده، این کار را بهترین شکل ممکن انجام داده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =